Serwisant Administrator systemów IT

Miejsce pracy:

Warszawa

Region:

mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i administrację infrastrukturą IT naszych klientów.

Wymagania:

Wymagania dotyczące kwalifikacji technicznych:

Dobra znajomość:

  • środowiska Windows oraz pakietu MS Office na poziomie pozwalającym na pomoc zaawansowanym użytkownikom
  • systemu Windows Server na poziomie umożliwiającym sprawną instalację i administrację
  • zarządzalnych programów antywirusowych
  • zasad projektowania i konfiguracji sieci komputerowych LAN i WAN
  • sprzętowych technologii serwerowych
  • zagadnień i technologii sieciowych w zakresie konfiguracji sprzętu oraz systemów operacyjnych

Wymagania ogólne:

Umiejętność:

  • efektywnej pracy w zespole
  • tworzenia i aktualizacji dokumentacji technicznych administrowanych systemów
  • bezpośredniej współpracy z klientami
  • odpowiedzialność, skuteczność i samodzielność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową pomoc techniczną klientom anglojęzycznym
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość poznawania nowoczesnych technologii i narzędzi pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, związane z osiąganymi wynikami
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • referencje